2024.05.07 godz. 16:48 Katowice, Śląskie

Opieka nad dziećmi

Wyjaśnienie sytuacji

Czy istnieje możliwość "wskazania,zapisania" u prawnika aby w razie mojej śmierci(matki) dzieci były pod opieką rodziców chrzestnych(mój brat z żoną) a nie ojca? Ojciec mało zajmuje się dziećmi i nadużywa alkoholu, więc opieka nad dziećmi w jego wykonaniu nie była by dobrą opcją dla dzieci.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2024 18:19

Zapraszam do BEZPŁATNEJ PORADY PRAWNEJ TELEFONICZNEJ - podane informacje są zbyt lakoniczne zapraszam do nie zobowiązującej konsultacji w sprawie , specjalizuje się z tego typu sprawach. Tel: 507437019