2024.04.30 godz. 19:30 Łódź, Łódzkie

opracowanie pisma

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, chciałabym zapytać jaki byłby koszt sporządzenia pisma, kierowanego w moim imieniu do Burmistrza Gminy Konstantynów Łódzki, wzywającego do usunięcia poniżej opisanego problemu. W październiku 2022 roku w ramach przetargu zakupiłam grunty (działka 52/16) od Gminy Konstantynów Łódzki. Link do przetargu https://bip.konstantynow.pl/?bip=2&cid=1225&id=3975 W chwili zakupu na działkach znajdowała się zieleń - wysoka trawa, samosiejki drzew i krzewów tak, że nie było widać ukształtowania terenu, a w opisie również nie było to ujęte. Od września 2023 roku rozpoczęliśmy budowę

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Maj 2024 11:16

Proszę o przedstawienie precyzyjnie stanu faktycznego oraz pytań w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)