2019.06.05 godz. 17:42 Konin, Wielkopolskie

Manipulacja na portalu internetowym ( facebook)

Wyjaśnienie sytuacji

Witam . Mam następujący problem . Sprawa jest dość prosta .Pewna osoba robiła sobie żarty z mojej osoby . Nie było tam wulgarnych słów lecz całą rozmowa była kierowana pod pretekstem wyśmiania. Czuje się źle po całej sytuacji i żądam wyjaśnień od tej osoby lecz nie mam z nią kontaktu . Chce by za to odpowiedziała . Co mam zrobić ??

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartosz Menz

Gniezno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Cze 2019 18:42

.

Zmodyfikowano dnia: 20 Cze 2019 18:44
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)