2021.03.29 godz. 20:45 Poznań, Wielkopolskie

Pomoc w zrozumieniu punktu z postanowienia sądu

Wyjaśnienie sytuacji

W postanowieniu sądu ojciec dzieci w lata nieparzyste w święta wielkanocne bierze dzieci do siebie od soboty od godziny 16 do niedzieli do godziny 16. W tym roku mamy jego weekend. Czy powinien ich wziąć już w piątek i do niedzieli bo jego weekend czy w sobotę o 16 i do niedzieli do 16 tak jak w postanowieniu? Bo z tego co było mi mówione święta są ponad weekendami. Będę wdzięczna za pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Mar 2021 11:14

Dzień dobry, szczególne uregulowanie kontaktów np. w święta nie dotyczy standardowych weekendów. Zatem kontakt przysługuje w sobotę. Pozdrawiam serdecznie.