2024.05.08 godz. 08:16 Częstochowa, Śląskie

Umowa komisowa z sklepem zlokalizowanym w Częstochowie, Al. NMP 7 - MAXIMO. Firma zawiesiła swoją działalność 30.03.2024r. : https://www.owg.pl/ceidg/maximo_katarzyna_krajewska_9,74,634248,6342482206

Wyjaśnienie sytuacji

Proszę o poradę prawną dot. umowy komisowej na 250 zł ze sklepem MAXIMO. 23.08.23 r. dostałam pokwitowanie umowy komisu dot. części rzeczy, które Pan Jarek (obsługa sklepu)chciał wziąć do sprzedaży. Pozostale 2 torby z ubraniami nie oddał, bo miał "zakopane na zapleczu". W grudniu udało mi się odzyskać 1 torbę, natomiast do dnia dzisiejszego 1 torba z ubraniami o wartości ok. 400 zł do dziś nie odzyskałam. 5.03.24r. Napisałam SMS do Pana Jarka, aby rozliczyć tą umowę komisowa. Wyznaczył termin na 4 kwietnia. Tego dnia sklep był pusty, na spotkanie nie przyszła szefowa ani Pan Jarek.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

DAWD BIAŁAS

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Maj 2024 19:30

Zapraszam do BEZPŁATNEJ PORADY PRAWNEJ TELEFONICZNEJ - podane informacje są zbyt lakoniczne zapraszam do nie zobowiązującej konsultacji w sprawie , specjalizuje się z tego typu sprawach. Tel: 507437019