2023.04.22 godz. 08:15 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Zniesławienie, pomówienie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Kilka miesięcy temu zostałam oskarżona przez osoby trzecie,że okradlam mojego byłego męża na kwotę 15 tysięcy złotych,powiedział mi to partner,który dowiedział się o tym od swojej matki,a ona rzekomo od matki mojego byłego już przyjaciela. Zostałam również nazwana kurwą. Mimo ,iż zarówno mój były mąż jak i córka zaprzeczyli,że taka sytuacja miała miejsce,żyje z tym piętnem,o czym wczoraj w czasie kłótni uświadomił mi partner,mówiąc,że sama sobie zapracowałam na taką opinię. Mam już dosyć tych oszczerstw. Proszę o jakąkolwiek pomoc,co robic

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Kwi 2023 11:57

Może Pani złożyć prywatny akt oskarżenia w wzwiązku z czynem zniesławienia, ewentualnie pozew o zaprzestanie naruszeń i odszkodowanie z tytułu naruszenia dóbr osobistych.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)