Dlaczego warto?

Zmieniamy rynek prawny w Polsce.

Dlaczego Casum.pl?

Naszym głównym celem jest zwiększenie dostępności bezpłatnej pomocy i informacji prawnej oraz promocja ekspertów z całej Polski. Pragniemy aby za pośrednictwem serwisu Casum.pl każdy mógł szybko i bezproblemowo znaleźć odpowiedź na nurtujący go problem lub prawnika, który zajmie się kompleksowo jego zagadnieniem.

Ikona ludzi

18 mln użytkowników

miesięcznie odwiedza nasze serwisy.

Od ponad 10 lat aktywnie wpływamy na rynek usług prawnych w Polsce! Każdy nasz użytkownik może zostać Twoim klientem.

Arslege Lexlege Puls biznesu
Ikona kalendarza

Ponad 150 osób dziennie

szuka w naszym serwisie porady prawnej lub odpowiedniego Prawnika, który kompleksowo pokieruje daną kwestią.

Możliwość zadania bezpłatnego pytania oraz intuicyjna, prosta w obsłudze wyszukiwarka ułatwiają podjęcie świadomej decyzji, w wyborze odpowiedniej ścieżki działania.

Zdjecie

Prawniku, dlaczego warto z współpracować z Casum.pl?

Zbuduj markę Eksperta

W dzisiejszych czasach Internet jest pierwszym miejscem, za pośrednictwem którego klienci wyszukują interesujące ich informacje czy usługi. Praktycznie każdą działalność człowieka, można już wykonać za pośrednictwem komputera czy smartphona. Nie można pominąć tego medium, jeśli chcemy aby informacja o prowadzonej działalności dotarła do usługobiorców. Obecność w Internecie nie jest już opcją- tylko koniecznością.

Serwis Casum.pl pozwala na znalezienie klientów w dwojaki sposób:

Numer 01

Bądź widoczny i daj się znaleźć.

Stworzenie profesjonalnej wizytówki, prezentującej szczegółowo doświadczenie oraz osiągnięcia danego prawnika i/lub kancelarii to istotny element budowania wizerunku Twojej marki. Utworzona wizytówka oprócz standardowych danych kontaktowych, osiągnięć czy doświadczenia zawierać może także informacje odnośnie tygodniowej, dostępności czasowej- co w przyszłości pozwoli Ci na zarządzanie wirtualnym kalendarzem konsultacji.

Numer 02

Odpowiadaj na pytania i buduj zaufanie.

Aktywność w serwisie przyciąga uwagę, budując równocześnie wizerunek eksperta, budzącego zaufanie klientów. Najbardziej aktywni Prawnicy są dodatkowo promowani w serwisie oraz na naszych zewnętrznych, zaprzyjaźnionych stronach.

Przeglądaj najnowsze pytania

Wszystkie dostępne w serwisie Casum.pl rodzaje promocji działalności prawniczej są zgodne z zasadami etyki zawodowej.

Zniesienie ograniczenia terytorialnego pozwala Prawnikowi dzięki serwisowi Casum.pl docierać ze swoimi usługami i wiedzą nie tylko do osób w swoim regionie, ale i z całej Polski.

Zdjecie rankingu

Ranking

Casum.pl stawia na najlepszych! Jako serwis chcemy promować naszych najbardziej aktywnych użytkowników. W tym celu prowadzimy ranking ekspertów, uwzględniający ich działania w serwisie Casum.pl

Chcesz abyśmy promowali właśnie Ciebie? Wszystko jest w Twoich rękach. Twoje zaangażowanie i rzetelność pozwoli Ci na dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów. Wyższa pozycja w naszym rankingu to więcej wyświetleń Twojej wizytówki przez użytkowników serwisu i za pośrednictwem przeglądarek. Naszych najlepszych prawników promujemy również na stronach zewnętrznych zaprzyjaźnionych serwisów za pośrednictwem dynamicznych widgetów.

Pamiętaj- im bardziej aktywny jesteś, tym bardziej jesteś widoczny. Zacznij działać już dziś i nie zmarnuj swojej szansy.

,,

Twoja widoczność w serwisie Casum.pl zależy więc tylko od Ciebie.

Zobacz naszych najlepszych ekspertów

Użytkowniku, dlaczego Casum.pl?

Znak zapytania

Bezpłatne pytanie

Jako użytkownik serwisu Casum.pl możesz w łatwy i szybki sposób uzyskać poradę prawną, bezpośrednio w swojej sprawie. Zadając anonimowo, bezpłatne pytanie, otrzymujesz informację prawną, odnoszącą się bezpośrednio do opisanej sytuacji.

Zobacz pytania
Znak lupy

Wyszukiwarka prawników

Wolisz bezpośrednie rozwiązania? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź Prawnika z Twojej okolicy. W serwisie Casum.pl zarejestrowani są Eksperci z całej Polski.

Znajdź prawnika
Zdjecie

Działanie serwisu:

Serwis Casum.pl pozwala uzyskać pomoc prawną w dwojaki sposób:

Aby zadać pytanie za pośrednictwem Casum.pl należy:

  • uzupełnić adres e-mail - na podany adres przesyłana jest informacja o pojawieniu się nowej odpowiedzi, jednak sam adres e-mail nie jest podawany do publicznej wiadomości;
  • uzupełnić pole “Zadaj pytanie”- służy ono do określenia przedmiotu opisywanej sprawy;
  • uzupełnić pole “Wyjaśnij sytuację” - tutaj pytający może zaprezentować kontekst opisywanej sytuacji w celu lepszego jej zobrazowania;

Ważne! Tekst, który Użytkownik umieści w powyższych polach zostanie w całości opublikowany w serwisie- bez uprzedniej moderacji. Mając więc na uwadze bezpieczeństwo naszych Użytkowników nie zalecamy podawania żadnych danych osobowych w tychże polach.

  • osoba zadająca pytanie ma również możliwość wybrania kategorii, której ono dotyczy, jednak nie jest to krok obowiązkowy.

Szukasz specjalisty, który pokieruje Twoją sprawą?

Za pośrednictwem intuicyjnej i prostej w obsłudze wyszukiwarki znajdziesz odpowiedniego prawnika z danej lokalizacji, specjalizującego się w gałęzi prawa, której dotyczy Twoje zagadnienie. To od Ciebie zależy wybór odpowiednich kryteriów na podstawie których, świadomie podejmiesz decyzję odnośnie przekazania sprawy właściwemu ekspertowi.

Wyboru odpowiedniej osoby możesz dokonać poprzez:

  • wpisanie imienia i nazwiska Prawnika,
  • wybór interesującej Cię lokalizacji (miasta lub województwa)
  • wybór kategorii, w której dany Ekspert się specjalizuje.

Zalety serwisu Casum.pl?

Szybkość i wygoda

Często zagadnienia natury prawnej wymagają szybkiej reakcji i podjęcia odpowiednich kroków w celu rozwiązania problematycznej kwestii. Zadając pytanie za pośrednictwem serwisu Casum.pl oszczędzasz swój czas i pieniądze. Opisując swój problem możesz liczyć na odpowiedź specjalistów z gałęzi prawa, której dotyczy Twoje zapytanie. Z łatwością odszukasz też odpowiedniego prawnika, który pokieruje Cię w dalszych działaniach. Wszystkie te czynność wykonasz bez wychodzenia z domu, o dogodnej dla Ciebie porze.

Bezpieczeństwo

Korzystając z serwisu jako użytkownik zachowujesz pełną anonimowość. Twoje dane osobowe (podane podczas rejestracji konta) nie są prezentowane na łamach serwisu. Pamiętaj jednak, żeby nie umieszczać swoich danych osobowych podczas zadawania pytania. W celu uszczegółowienia swojego zapytania zawsze możesz wysłać wiadomość prywatną do wybranego Prawnika, która nie jest udostępniana osobom postronnym.

Rzetelność i doświadczenie

Za Casum.pl stoją Prawnicy posiadający wiedzę i doświadczenie w udzielaniu porad prawnych na co dzień. W odróżnieniu od informacji udostępnianych na forach internetowych w serwisie Casump.pl masz pewność, że odpowiedź, którą otrzymujesz pochodzi od praktyka prawa- gwarantując tym samym jej zgodność z obowiązującymi przepisami.

Prostota działania

Posiadając konto w serwisie Casum.pl możesz zadawać pytania bezpośrednio, bez konieczności dodatkowego potwierdzania jego treści poprzez adres e-mail. Dodatkowo w jednym miejscu posiadasz dostęp do pełnej historii Twojej aktywności w serwisie.

Profesjonalne rozpatrzenie sprawy

Skonsultowanie problemu z Prawnikiem pozwala Ci obiektywnie ocenić sytuację oraz podjąć odpowiednie kroki prawne. Nie narażaj się na konsekwencje pochopnego działania, powierzając dobro Twojego interesu profesjonaliście.