Najbardziej pomocni prawnicy

Posiadamy dwa rodzaje rankingów:

Ikona kalendarz

Miesięczny

Nie musisz być z nami od początku powstania serwisu aby móc zaprezentować się szerokiemu gronu odbiorców.

Wysoka pozycja w rankingu miesięcznym przekłada się także na promowanie Twojej wizytówki zarówno na naszej stronie, jak również na zewnętrznych stronach zaprzyjaźnionych serwisów.

Ikona ranking

Generalny

Uwzględniający dane zawarte od początku istnienia serwisu Casum.pl. Twoja pozycja w rankingu generalnym to jednak nie tylko prestiż.

Profile prawników z pierwszej strony rankingu stanowią 63% najczęściej odwiedzanych wizytówek. Wyszukiwarka specjalistów na naszej stronie prezentuje wyniki uszeregowane między innymi na podstawie zajmowanej pozycji w rankingu, uwzględniając pozostałe kryteria wybrane przez użytkownika.

Ranking prawników

Ranking generalny

1.

Bartosz Butkiewicz

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

72-006 Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

2.

Sławomir Suski

Adwokat

Sławomir Suski

83-011 Gdańsk (woj. pomorskie)

3.

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

63-410 Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)

4.

Łukasz Raczyński

Radca prawny

Łukasz Raczyński

61-897 Poznań (woj. wielkopolskie)

5.

Aleksandra Balik

Prawnik

Aleksandra Balik

05-075 Warszawa (woj. mazowieckie)

6.

Marta Rozwadowska-Kucka

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

83-204 Starogard Gdański (woj. pomorskie)

7.

Anna Babiak

Adwokat

Anna Babiak

54-705 Wrocław (woj. dolnośląskie)

8.

Michał Filec

Adwokat

Michał Filec

54-705 Wrocław (woj. dolnośląskie)

9.

Marzena Klimczak

Adwokat

Marzena Klimczak

05-075 Warszawa (woj. mazowieckie)

10.

Adwokat

Eleonora Markowicz

31-999 Kraków (woj. małopolskie)

11.

Marek Wojciechowski

Radca prawny

Marek Wojciechowski

64-110 Leszno (woj. wielkopolskie)

12.

Bogumił Szmańda

Radca prawny

Bogumił Szmańda

61-897 Poznań (woj. wielkopolskie)

13.

Bartłomiej Skiba

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

15-959 Białystok (woj. podlaskie)

14.

Ilona Bałdyga

Radca prawny

Ilona Bałdyga

05-075 Warszawa (woj. mazowieckie)

15.

Wojciech Górny

Radca prawny

Wojciech Górny

54-705 Wrocław (woj. dolnośląskie)

16.

Adwokat

Michał Światłowski

33-110 Tarnów (woj. małopolskie)

17.

Ewelina Wolny

Adwokat

Ewelina Wolny

55-300 Środa Śląska (woj. dolnośląskie)

18.

Artur Ślemp

Adwokat

Artur Ślemp

35-959 Rzeszów (woj. podkarpackie)

19.

Aplikant

Marcin Długaszek

20-990 Lublin (woj. lubelskie)

20.

Karolina Gawlik

Radca prawny

Karolina Gawlik

39-213 Dębica (woj. podkarpackie)

Ranking za kwiecień 2024

1.

Bogumił Szmańda

Radca prawny

Bogumił Szmańda

61-897 Poznań (woj. wielkopolskie)

2.

Bartosz Butkiewicz

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

72-006 Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

3.

Sławomir Suski

Adwokat

Sławomir Suski

83-011 Gdańsk (woj. pomorskie)

4.

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

63-410 Ostrów Wielkopolski (woj. wielkopolskie)

5.

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

40-980 Katowice (woj. śląskie)

6.

Michał Filec

Adwokat

Michał Filec

54-705 Wrocław (woj. dolnośląskie)

7.

Robert Różycki

Radca prawny

Robert Różycki

05-075 Warszawa (woj. mazowieckie)

7.

Wojciech Kubisztal

Radca prawny

Wojciech Kubisztal

54-705 Wrocław (woj. dolnośląskie)

8.

Bartłomiej Skiba

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

15-959 Białystok (woj. podlaskie)

8.

Magdalena Jurkowska

Radca prawny

Magdalena Jurkowska

85-915 Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

9.

Anna Sutowicz

Prawnik

Anna Sutowicz

11-041 Olsztyn (woj. warmińsko-mazurskie)

9.

Ewelina Słupska

Adwokat

Ewelina Słupska

34-100 Wadowice (woj. małopolskie)

9.

Edyta Beata Dąbrowska

Radca prawny

Edyta Beata Dąbrowska

97-206 Tomaszów Mazowiecki (woj. łódzkie)

9.

Arkadiusz Kozok

Prawnik

Arkadiusz Kozok

83-011 Gdańsk (woj. pomorskie)