2023.03.30 godz. 11:42 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Wypowiedzenie umowy dzierżawy

Wyjaśnienie sytuacji

1019 r Została zawarta umowa dzierżawy na okres 10 lat. Chciałabym ja wypowiedzieć. W umowie jest nałożony na dzierżawcę obowiązek opłacania podatku od nieruchomości, czego od 3 lat nie robi. Jest zapis że w przypadku nieowywiazywania się z obowiązku umowę można rozwiązać w trybie natychmiastowym. W jaki sposób napisać takie Wypowiedzenie, jakie obowiązują terminy i zapisy ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Mar 2023 13:18

Jeżeli jest Pani zainteresowana odpłatną pomocą w sporządzenie wypowiedzenia w tej sprawie, zapraszam do kontaktu (odpowiedzi).