2019.04.18 godz. 19:08 Siemianowice Śląskie, Śląskie

2 lata temu po długich staraniach / sądy konsulaty / udało mi się ściągnąć syna do dalszego odbycia kary z Hiszpanii , odbywał karę 10 km od domu rodzinnego

Wyjaśnienie sytuacji

teraz syna przewieżli 200 km od domu , jestem osobą w podeszłym wieku , bardzo schorowaną , nie mam możliwości ze względu na finanse i zdrowie odwiedzać syna tak daleko , czy słusznie syna przewieżli i jak można to odwrócić ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Kwi 2019 18:41

bez znajomości dokładnie sprawy trudno się odnieść do tego pytania. Zgodnie z kodeksem karnym wykonawczym skazanego można przenieść do innego zakładu. Dla zbadania sprawy, proszę skontaktować się z zawodowym pełnomocnikiem w swojej miejscowości.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 50% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)