Treść zapytania

2019.04.18 godz. 02:07 Szczecin, Zachodniopomorskie

Art 43 ll kkw ponowny wnisoek o sde czy to znaczy że kurator sądowy zawodow/dyrektor zakładu mogą złożyć ponownie wniosek przed upływem 3 miesięcy od wyroku?

Wyjaśnienie sytuacji

Jak w tytule

Odpowiedzi prawników:


Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

(33 opinii)

Odpowiedział(a) dnia: 21 Kwi 2019 17:09

art. 43ll kkw wspomina jedynie o obrońcy i skazany. W związku z powyższym można domniemywać, że kuratora sądowego / dyrektora zk nie dotyczy ten temin.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?
Tak Nie

Chcę dodać odpowiedź!

  • Jeśli jesteś prawnikiem Zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
  • Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.

Dodaj odpowiedź