2024.10.14 godz. 15:47 Jawor, Dolnośląskie

Odwołanie /zażalenie na wyrok sądu

Wyjaśnienie sytuacji

Chce uzyskać informacje czy mogę odwołać albo złożyć zazlenie na wyrok sadu co mogę zrobić aby nie dostać kary pozbawienia wolności ewentualnie odbywać te karę dozoru elektronicznego

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Paź 2024 17:42

Należy ożyć apelację od wyroku, jeśli nie minął termin. Jeśli wyrok jest już orawomocny Pozostaję wniosek o odroczenie wykonania kary lub wniosek o odbycie kary w systemie dozoru elektronicznego. Jeśli potrzebuje Pan obrońcy w tych sprawach, zapraszam do kontaktu email slawomir.suski@adwokatura.pl Pozdrawiam