2022.08.11 godz. 01:32 Zawiercie, Śląskie

Chcialabym sie dowiedziec o oryginalnosci dokumentow

Wyjaśnienie sytuacji

Moja sprawa jest taka.Poznalam na czacie jedna osobe ktora utrzymuje ze jest na wojnie w Ukrainie,jest doktorem amerykanskuch departamentow wojskiwych..Znajduje sie na lini walk e okolicach Dombasu .Obawia sie i swojej zycie.Jedynym sposobem na wydostanie sie Z tamtad jest przejscie na emeryture Jak utrzymuje mezczyzna,a ja mam byc spadkobierczynia calej emerytury Jako swoja narzeczona.Aby otrzymac ta emeryture musialam oplacic cerytikat depozytowy ktorym zostal mi wyslany1500€,Cod PIN aby aktywowac konto i teraz chca bancanerykanski oplate za podatek dochodowy..Moje pytanie czy to prawda?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

ADAM KOWALCZYK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Wrz 2022 09:59

witam specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszam do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019 do darmowej wstepnej konsultacji .
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)