2019.08.12 godz. 10:24 Gdynia, Pomorskie

Skarga na organ publiczny.

Wyjaśnienie sytuacji

Chciałem otrzymać kartę kombatanta ( mam 93 lata, ).korespondencje którą prowadziłem z odpowiednią Instytucją została zakończona z którą się nie zgadzam.Na odwołanie do Szefa miałem 30 dni. Ostatecznie otrzymałem decyzje nie korzystną. Do WSA miałem 7 dni. Znalazłem się w Szpitalu, zoperowano mi zaćmę jedynego oka (drogie jest ślepe) które jest chore również na jaskrę. Okres zdrowienia przekroczył termin (4- mieśiące) Wniosek złoż. po tym terminie WSA odrzucił, tłumaczenie uchybienia terminu i zaś.Szpitala jest nie wystarczające.Skargi do NSA nie chciał bym pisać -zostało mi trzy dni

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Maciej Pewiński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Sie 2019 14:14

Dzień dobry, czy uzasadnił Pan dokładnie w piśmie do WSA przyczyny uchybienia pierwotnemu terminowi? Czy była dołączona jakaś dokumentacja?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)