2024.03.03 godz. 19:26 Poznań, Wielkopolskie

Wezwanie na komisje wojskową

Wyjaśnienie sytuacji

Co jeśli nie odebrałem wezwania na komisje wojskową a mój termin już się odbył? Dostanę następne wezwanie czy co się wtedy dzieje? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Mar 2024 16:09

Szanowny Panie, jeśli nie chce Pan ponieść negatywnych konsekwencji swojego postępowania to sugeruje podjąć działania związane z nawiązaniem kontaktu z odpowiednim urzędnikiem.