2019.02.11 godz. 21:28 Zielona Góra, Lubuskie

Czy art.5 ust 1pkt 3b ucpg mówi o karze finansowej dla osoby fizycznej 5000 zł.

Wyjaśnienie sytuacji

Firma wywożąca śmieci straszy mnie tą karą ponieważ żąda ode mnie przedstawienie faktur za wywóz szamba.Z tego co wiem to tylko gmina może żądać takie rachunki i komisja powołana przez gminę.Ta firma prywatna wygrała tylko przetarg na wywożenie śmieci.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Ekspert casum.pl

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lut 2019 12:02

Dzień dobry, a czy firma o której Pan wspomina posiada specjalne upoważnienie do kontroli?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)