2019.03.01 godz. 09:51 Zielona Góra, Lubuskie

czy dochod z mojej nieruchomosci wchodzi do majatku wspolnego

Wyjaśnienie sytuacji

zawarlem malzenstwo bedac wlascicielem nierucomosci

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Magdalena Rzepka

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Mar 2019 13:39

Jeżeli posiadał Pan majątek (w tym majatek nieruchomy - działka, dom posadowiony na niej), to majątek takie nie wchodzi do wspólności majątkowej małżeńskiej i nadal stanowi Pana majatek osobisty.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)