2020.01.02 godz. 13:26 Gołdap, Warmińsko-mazurskie

Czy firma transportowa wymieniajaca zużyte oleje silnikowe i filtry w warsztacie samochodowym musi rejestrować się w BDO?

Wyjaśnienie sytuacji

Czy firma transportowa wymieniajaca zużyte oleje silnikowe i filtry w warsztacie samochodowym musi rejestrować się w BDO? Warsztat jest zarejestrowany w BDO

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Sty 2020 14:07

Nie, obowiązek rejestracji ciąży na wytwórcy odpadów a jest nim zgodnie z opisem warsztat (oddzielna firma)
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)