2019.12.18 godz. 16:19 Białystok, Podlaskie

czy muszę zgłosić moją firme do BDO

Wyjaśnienie sytuacji

czy firmę, która kupuje komponenty i zleca produkcję perfum (szklane butelki w kartonowych opakowaniach) podwykonawcy, a potem to sprzedaje w kraju i za granicą pod własną nazwą należy zgłosić do BDO ? Nie wytwarzamy żadnych odpadów: biuro, magazyny - wynajm. Sprzedajemy nasz produkt w opakowaniach jak każde perfumy, ale nic nie produkujemy osobiście - wszystko robią podwykonawcy

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Sty 2020 09:22

Z podanego opisu wydaje się że tak w zakresie wprowadzania na rynek produktów w opakowaniach. Jednoznaczna odpowiedź wymagałby dokładnej analizy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)