2021.12.01 godz. 14:52 Kraków, Małopolskie

Czy kiedy niepoinformowłem rodziców o tym,że zostałem skreślony z listy studentów mogą mieć problemy finansowe ?

Wyjaśnienie sytuacji

Zostałem skreślony z listy studentów od kilku lat ukrywam to przed rodzicami.Czy mogą być z tego tytułu problemy prawne lub kary finansowe ?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2021 10:52

Nie, przecież jest już Pan osobą dorosłą, więc to jest Pana decyzja, czy chce Pan studiować.