2019.07.30 godz. 13:28 Nowa Sól, Lubuskie

czy małym przedsiębiorcą jest spółka z o.o.zatrudniająca 53 pracowników i nie osiągająca przychody powyżej 10 000 000 euro ani tej kwoty nie przekracza suma

Wyjaśnienie sytuacji

suma bilansowa nie przekracza tej kwoty 10 000 000 ruro

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lip 2019 14:32

Warunek przychodowy oraz zatrudnienia muszą być spełnione łącznie. Jeśli podmiot zatrudniał średniorocznie więcej niż 50 pracowników nie zależnie od przychodu nie jest małym przedsiębiorcą.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)