2024.03.07 godz. 18:12 Katowice, Śląskie

Czy mogę podróżować z mężem z sama decyzja o przyznanie karty pobytu

Wyjaśnienie sytuacji

Mąż (obywatel Azerbejdżanu) od grudnia ma decyzję o karcie pobytu natomiast nie mamy jeszcze samej plastikowej karty. W sobotę mamy zarezerwowany samolot do Kopenhagi (mamy również bilety powrotne). Strony internetowe podają różne informacje, czasem mówią że nie a czasem, że podróżowac ze mną (obywatelka Polski) może.

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Mar 2024 14:23

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.