2024.10.04 godz. 16:38 Ruda Śląska, Śląskie

czy można odwołać sie od postanowienia oddalającego zażalenie odnośnie wynagrodzenia biegłego. Zażalenie było rozpatrywane przez sąd I instancji innego składu.

Wyjaśnienie sytuacji

Złożyłem zażalenie na postanowienie sądu rejonowego o wynagrodzenie biegłego. Biegła wykonywała opinię 1, 6 roku, w sposób całkowicie niepełny wykonała tezę dowodową sądu. Zażalenia na podstawie art. 394 1a &1 pkt. 9 k.p.c rozpatrywał sad rejonowy w innym składzie tego sądu. Postanowienie o oddaleniu mojego zażalenia wydało 3- ch sędziów. Gdzie mogę się odwołać od powyższego postanowienia oddalającego moje zażalenie.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Magdalena Borowik-Tomalska

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Paź 2024 16:32

Szanowny Panie, postanowienie będące reakcji na zażalenie nie jest zaskarżalne. Z wyrazami szacunku, adw. Magdalena Borowik-Tomalska
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)