2021.11.19 godz. 08:17 Warszawa, Mazowieckie

art. 112 o izbach lekarskich

Wyjaśnienie sytuacji

Czy na podstawie art. 112 o izbach lekarskich, organ prowadzący postępowanie (Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej) może odmówić pełnomocnikowi świadka udziału w przesłuchaniu? Jeżeli tak, to proszę o wyjaśnienie tego przepisu, skąd to wynika. Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

. ...

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Lis 2021 11:20

Przepis ar. 112 to za mało, rzecznik powinien wskazać konkretny przepis ustawy do której odsyła art. 112.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)