2019.08.14 godz. 16:29 Leszno, Wielkopolskie

czy organ kontrolny wyda postanowienie o kontynuowaniu kontroli gdy sprzeciw złożony zostanie w sytuacji w której ustawa wyklucza możliwość złożenia sprzeciwu

Wyjaśnienie sytuacji

Prowadzę działalność w zakresie produkcji rolnej i złożyłem sprzeciw do kontroli. Wyczytałem że art. 6 prawa przedsiębiorcy mówi że nie dotyczy mojej działalności, Co będzie gdy mimo to złożę sprzeciw do kontroli

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Maciej Pewiński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2019 10:26

Dzień dobry, czego dotyczy kontrola i przez jaki organ jest prowadzona?