2019.12.05 godz. 08:49 Konin, Wielkopolskie

Czy wszystkie skepy muszą mieć nadany numer rejestracyjny BDO

Wyjaśnienie sytuacji

Jesteśmy spółką prowadzącą sklepy.Czy wsystkie sklepy muszą mieć nadany numer rejestracyjny BDO ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Hanna Paluszkiewicz

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Gru 2019 13:47

Dzień dobry, Poszczególne placówki (sklepy) trzeba wskazać jako miejsca wytwarzania odpadów w odpowiednich działach.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)