2019.04.25 godz. 12:21 Legnica, Dolnośląskie

Czy ze wzgledu na strajk nauczycieli mozna złożyć pozew przeciw ZNP z art 415 kc jezeli dziecko nie mialo by mozliwosci zdania matury?

Wyjaśnienie sytuacji

Stajk nauczycieli i groźba nieklasyfikowania uczniów wyzadza im szkodę.Wiec myślę, że ten art.bedzie mógł zostać zastosowany.Ale czy mam rację ?Proszę o odpowiedź.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Sławomir Kamrowski

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Kwi 2019 13:31

Oczywiście, zastosowanie w takim przypadku może mieć art. 415 kc
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)