2022.03.15 godz. 15:26 Bogatynia, Dolnośląskie

Dlaczego sąd raz odmawia nadania klauzuli wykonalności a drugi raz oddala wniosek o opiekę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam sporządziliśmy z byłym partnerem ugodę przed mediatorem sądowym i wysłałem ja do sądu o zatwierdzenie niestety dwa razy zostało to odrzucone i ani my ani pani mediator nie rozumie dlaczego.prosze o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Michał Światłowski

Tarnów, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Mar 2022 15:24

To zależy czego dotyczy ugoda i jej treści. Sąd w postanowienie o odmowie zatwierdzenie ugody zawsze informuje o przyczynach odmowy zatwierdzenia i przysługuje na nie zażalenie.