2020.08.21 godz. 10:09 Łódź, Łódzkie

Co zrobić, aby odzyskać pieniądze ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dokonałam zakupu mebli przez pewną stronę internetową. Wykonałam przelew na poczet zamówionego towaru. Jednakże po dokonaniu przelewu strona zniknęła. Znalazłam opinie ludzi poszkodowanych przez ten sklep, wszyscy jednomyślnie twierdzą, iż wyłudzają oni pieniądze. Czy w tej sytuacji da się coś zrobić, aby odzyskać należności ? Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Sie 2020 14:59

Dzień dobry, proszę przesłać na adres firmy wezwanie do zwrotu pieniędzy i jednocześnie udać się na Policje i zgłosić oszustwo. Pozdrawiam, adwokat Anna Babiak