2022.06.16 godz. 00:41 Mielec, Podkarpackie

Dostałem taki dokument nie znam tej pani ale ona pisze mi Emile ze mnie wybrała zeby mi podarować 200000 euro  wzamiqn musze uiścić opłatę 568 euro odrazu widać że coś tu jest nie tak mogę prosić o pomoc

Wyjaśnienie sytuacji

Dostałem taki dokument nie znam tej pani ale ona pisze mi Emile ze mnie wybrała zeby mi podarować 200000 euro  wzamiqn musze uiścić opłatę 568 euro odrazu widać że coś tu jest nie tak mogę prosić o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Marcin Długaszek

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Cze 2022 17:35

Dzień dobry. To bardzo powszechny sposób oszukiwania ludzi. Ta osoba nie jest tym za kogo się podaje. Proszę ignorować takie wiadomości, ewentualnie zgłosić. Pozdrawiam