2022.01.19 godz. 11:05 Gostynin, Mazowieckie

Dzień dobry chciałabym prosić o bezpłatna pomoc prawną związana z długami i komornikiem oraz zajęciem mieszkania.

Wyjaśnienie sytuacji

Komornik zajął nam samochód i mieszkanie.Samochód został zlicytowany.Co mamy zrobić żeby nie dopuścić do licytacji mieszkania?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Sty 2022 12:04

Bez analizy dokumentów nikt nie udzieli Pani/Panu rzetelnej porady prawnej. Proszę skorzystać z pomocy prawnika w ramach biur bezpłatnej pomocy prawnej funkcjonujących w każdej gminie/mieście.