2023.06.03 godz. 14:35 Warszawa, Mazowieckie

Wypowiedzenie umowy zlecenia- dni

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, chciałabym prosić o pomoc w obliczeniu kiedy skończy mi się wypowiedzenie umowy zlecenia. Okres wypowiedzenia trwa 2 tyg. Pracuje od poniedziałku do piątku. Chce złożyć wypowiedzenie 12.06, zatem skończy mi się 26.6. ? (Nie wiem czy liczyć sobotę i niedziele) czy w umowie o prace liczy się sobota i niedziele ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Cze 2023 09:25

W tym przypadku liczymy wszystko. Termin zakończy się 26.06.2023 r.