2022.02.01 godz. 09:35 Czersk, Pomorskie

Odszkodowanie

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, chciałabym razem z mężem złożyć wniosek do Sądu w Słupsku o nie słuszne zwolnienie przez pracodawcę w Firmie. Problem polega na tym, skończyła się mężu  karta kierowcy ( mąż jedzi samochodami ciężarowymi po Europie) ale nie otrzymał karty kierowcy przed zakończeniem starej karty. Pracodawca zwolnił właśnie z tego powodu.  Po zwolnieniu 3 dni później otrzymał kartę. Mąż miał umowę do końca grudnia,  ale został zwolniony na początku grudnia. Rządami otrzymać o odszkodowanie 9000 tysięcy złotych. Jesteśmy umówieni dopiero 15 lutego,  ale czy z Państwa mógłby pomóc nam napisać to?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lut 2022 11:16

Czy opóźnienie w wydaniu karty wynikało z winy męża ? Na co jest Pani umówiona 15 lutego ?