2019.11.05 godz. 11:40 Wrocław, Dolnośląskie

Wynajem mieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry! czy umowa najmu okazjonalnego jest bezpieczna dla najemcy. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Lis 2019 12:07

Dzień dobry. Jak najbardziej ta forma wynajmu chroni zarówno prawa wynajmującego jak i najemcy. Zaletą tej formy wynajmu jest fakt, że wynajmujący nie może bez ważnego powodu wypowiedzieć umowy i wyrzucić najemcy bez zachowania ustalonego terminu wypowiedzenia.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)