2020.09.30 godz. 11:52 Rzeszów, Podkarpackie

Czy mogę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry kilka dni temu zostałem potrącony przez samochód który prowadziła osoba nietrzeżwa w okolicach rynku centrum miasta w skutek czego doznałem stłuczenia przedramienia wraz z powstaniem krwiaka (dokumentacja medyczna). Na miejscu pojawiła sie narzeczona tego kierowcy wraz kilkoma innymi osobami prosząc o nie wzywanie policji na co przystałem licząc chociaż na przeprosiny kiedy sprawca wytrzeżwieje zostawiłem swój nr telefonu i do dziś nic narzeczona tego pana przepraszała mnie za niego w sms gdzie nie była sprawcą więc kuriozalna sytuacja. Posiadam obrzerny materiał dowodowy na całą okoliczność w postaci nagrania wideo chcę złożyć zawiadomienie do prokuratury i w związku z tym mam pytanie czy mogę do zawiadomienia dołączyć jakieś pismo o zadość uczynienie od sprawcy.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Ewelina Wolny

Środa Śląska, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Wrz 2020 15:00

Dzień dobry, tak jak najbardziej może Pan złożyć wniosek o naprawienie szkody. Pozdrawiam serdecznie.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)