2023.12.31 godz. 23:55 Łomża, Podlaskie

Wypowiedzenie umowy o pracę 2tygodniowy

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry ! Mam problem z okresem wypowiedzenie w pracy zapomniałam zapytać odnośnie przychodnia do pracy .Umowa była zawarta na czas określony od 31.07-31.12 .Podpisałam obiegówkę dnia 21.12 i żadnych innych dokumentów. Otrzymałam odmowę przedłużenia umowy. Mam pytanie czy nadal muszę uczęszczać do pracy po 31 grudnia jako 2 tygodniowy okres wypowiedzenia. Wynagrodzenie za pracę otrzymałam 29.12

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lut 2024 22:41

Dzień dobry, umowa została zawarta na czas określony. Dlatego z dniem 31.12 umowa uległa zakończeniu. Pozdrawiam,