2024.02.15 godz. 09:27 Września, Wielkopolskie

Niesprawne Usunięciu konta vinted

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Mam problem z  platformą sprzedażową vinted, ponieważ usunęli mi konto na stałe za zamieszczenie ogłoszenia mini pistoletu do masażu w kategorii gadżety elektroniczne. Uważam że jest to gadżet elektroniczny dlatego go wystawiłam. Sprawdzałam na vinted że takowe ogłoszenia tych pistoletów są zamieszczone przez innych sprzedających, a ich konta cały czas są aktywne . Jestem zawiedziona tym że niesłusznie mi usunęli konto. Co mogę napisać do vinted, żeby mi przywrócili moje konto. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ bardzo zależy mi na tym koncie z uwagi na wszystkie komentarze które są pozytywne i jest ich ponad 80, Dodam że napisałam odwołanie z prośbą o przywrócenie konta, ale dostałam omowną odpowiedź. Z całego serca liczę na wasza pomoc. Z poważaniem Patrycja Olejniczak

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Arkadiusz Kozok

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Lut 2024 12:39

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie arkadiuszkozok@gmail.com Pozdrawiam.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)