2023.07.13 godz. 18:58 Warszawa, Mazowieckie

Zatrzymanie prawa jazdy przez policję.

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, mój znajomy ma pewien problem. Od 6 lat pracuje w Holandii, tam palił marihuanę. Przyjechał ostatnio na urlop do Polski i policja zabrała mu prawo jazdy za to, ze wykryto u niego w krwi obecność marihuany. W Polsce nie palił. Dziś przyszedł mu list , ze może złożyć zażalenie do sądu. Chciałabym prosić państwa o pomoc w tej sprawie, jak napisać zażalenie i czyn można się wybronić z tego.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lip 2023 22:15

Zbyt mały informacji o kierującym, aby odpowiedzieć na zadane pytanie. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl