2022.02.09 godz. 13:29 Wrocław, Dolnośląskie

Rozwód

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry,od 15 lat jestem w separacji z żoną nie mieszkamy wspólnie,ja mieszkam w UK żoną w Pl, próbuje się z nią skontaktować ale nie jest to proste, ponieważ ona nie zgadza się na rozwód i czeka na moją śmierć żeby dostać jakieś pieniądze,nie chce podać mi swoich danych PESEL i adres zamieszkania, rozstaliśmy się z mojej winy i chciał bym załatwić to on-line bez orzekania o winie.Bardzo proszę o poradę co ja mogę,a czego nie? Nie posiadamy wspólnego majątku ani małoletnich dzieci Dziękuję I.N

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 15:00

Może Pan domagać się orzeczenia separacji lub rozwodu. Adres zamieszkania żony ustali komornik sądowy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)