2023.07.20 godz. 08:48 Zawiercie, Śląskie

hipoteka

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry.Odziedziczylem po śmierci rodziców nieruchomość.Okazało sie ze w księdze wieczystej jest dług,który powstał ponad 20 lat temu.w siedzibie tej firmy(w ktorej powstał dług) juz jej nie ma.Nie mogę w żaden sposób skontaktować sie z jej właścicielem.Firma istnieje w KRS-sie,ale od 7lat nie ma żadnej aktywności z ich strony.Chciałbym pozbyć sie tego długu,ale nie wiem gdzie sie udać z tym problemem.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Lip 2023 11:15

Dzień dobry, proszę o przesłanie informacji dot. numeru księgi i danych firmy która jest wierzycielem na adres email agnieszka@kancelaria-uranin.pl