2023.07.10 godz. 11:00 Gryfino, Zachodniopomorskie

Czy mogę

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry potrzebuje porady ponieważ w mojej sprawie jest toczone już powiedzenie za nie zapłacenia niby grzywnej po prze nie opłacanego mandatu którego nie podpisywałem a tym bardziej nie miałem w ręku co mogę zrobić w tym przypadku ponieważ policja przyjeżdża do mojego domu rodzinnego

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2023 16:51

Szanowny Panie, ze sporządzonego przez Pana opisu sytuacji trudno wywnioskować na jakim etapie jest sprawa. Potrzebne jest więcej danych do sprawy.