2023.12.28 godz. 10:53 Toruń, Kujawsko-pomorskie

Regulamin zajęć tanecznych PAARO

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry proszę o pomoc w pewnej na szczęście nie bardzo poważnej jednak czasami warto zawalczyć o swoje. Moja córka uczęszcza na zajęcia taneczne jeden dzień w tygodniu 30 minut zajęć. W grudniu była raz na zajęciach. Dostałem info że nie zapłaciłem 50 zł bo tyle to kosztuje w miesiącu więc zapytałem czy za jeden dzień to jest 12,50? Pani odp że w regulaminie jest napisane że nawet jeśli dziecko przyjdzie tylko raz na zajęcia to trzeba zapłac całość. W regulaminie nie ma takich słów. Jest o nadpłacie i nieobecnościach prowadzących. Nie ma o nieobecności dziecka

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Sty 2024 14:45

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na to pytanie nie znając treści całego regulaminu. Jeżeli jest Pan zainteresowany analizą proszę o przesłanie regulaminu na adres: asystent@e-meritum.com.pl