2021.06.03 godz. 05:27 Chełm, Lubelskie

Wynajem mieszkania

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Wynajmuje mieszkanie i chce zrezygnować. Mam umowę do końca roku W umówię nie ma wpisanego okresu wypowiedzenia. Właściciel mieszkania mówi że nie mogę wy prowadzić się. A jak tak to zabierze kaucje (2000zł) Co mam zrobić?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2021 16:38

Prosić o ewentualne przedterminowe rozwiązanie umowy z winy własnej i liczyć na uprzejmość ze strony wynajmujących.