2024.07.12 godz. 09:53 Ozimek, Opolskie

Zakup mieszkanie z ukrytą wadą

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, zakupiłem mieszkanie. Po tygodniu pojawiły się w nim mole.od zakupu minęły 3 miesiace czy moge podać sprzedającego do sądu za sprzedaż z ukryta wada bo już mam dość tych moli. dużo pieniędzy idzie na dezynsekcja i wyszło że one są za ścianą gipsowa. poprzedni właściciel wszystko obil żeby nie było nic widac

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Lip 2024 11:08

Przysługuje Panu prawo do złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny i na tej podstawie wezwania do zapłaty określonej kwoty. W razie bezskuteczności wezwania, koneiczny będzie pozew o zapłatę. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu email: slawomir.suski@adwokatura.pl