2024.08.20 godz. 12:24 Janów Lubelski, Lubelskie

Faktura od WORD NET czy muszę płacić, otrzymuje już wezwania i ponaglenia

Wyjaśnienie sytuacji

2 miesiące temu zadzwonila do mnie konsultantka z firmy WORD NET. Zaproponowano mi okres testowy na usługi w tym przetargi. W pospiechu zgodzilem się na wyslanie oferty na adres email bo musialem szybko zakonczyc rozmowe. 2 tygodnie temu dostalem fakture VAT od WORD Net za uslugi z ktorych nie skorzystałem nawet. WORD NET obecnie straszy mnie windykacją, wydzwania i wypisuje calymi dniami. Czuje się oszukany przez WORD NET, niczego nie zamawialem, nie wiedzialem ze bede musial placic, czuje się wprowadzony w błąd. Zwracam się do państwa z zapytaniem, czy muszę płacić fakturę od WORD NET?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sie 2024 12:39

Dzień dobry, niestety znana jest nam działalność firmy Word Net. Firma ta jest bardzo uporczywa w swoich działaniach. Proszę nie uznawać długu, nie reagować agresywnie na działania firmy. Warto zwrócić się o przesłanie nagrania rozmowy telefonicznej, natomiast jeżeli dysponuje już Pan nagraniem prosimy o jego przesłanie na adres: meritum@e-meritum.com.pl byśmy mogli poddać je analizie prawnej i ocenić zasadność roszczeń. Serdecznie pozdrawiamy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)