2020.09.16 godz. 18:56 Zgierz, Łódzkie

Dokumenty nieruchomości

Wyjaśnienie sytuacji

Gdzie mogę sie dowiedzieć ile wynosi wielkość mojej nieruchomości metraż działki i domu . Nie mam do nich wglądu. Mój brat ma wszystki e papiery ja jestem wspolwlascicielem 1/2 czesci. 2jestem skłócona z bratem pozdrawiam .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bartłomiej Skiba

Białystok, Podlaskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Wrz 2020 11:18

Wystarczy udać się wydziału geodezji właściwego ze względu na położenie nieruchomosci starostwa powiatowego lub urzędu miasta i złożenie wniosku o wydanie wypisu z ewidencji gruntów i budynków.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)