2022.01.14 godz. 18:12 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Górnik dlaczego komornik po 10 latach odezwał się do mnie teraz w sprawie spłaty długu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam pytanie proszę mi powiedzieć ponieważ okazało się że za cyfrowy za telewizję cyfrową po 10 latach przyszło mi teraz zadłużenie czy to zadłużenie może być anulowane czy odsetki anulowane prosił o prosiłbym o radę

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 14 Sty 2022 19:13

Odpowiedź na Pana pytanie zależy od tego, czy było wcześniej już prowadzone postępowanie komornicze w tej sprawie. Jeżeli tak, to dług nie jest przedawniony, w przeciwnym razie gdy kwota zadłużenia jest duża warto powalczyć z komornikiem i wierzycielem.

Zmodyfikowano dnia: 14 Sty 2022 19:15
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)