2024.02.06 godz. 18:42 Kościanki, Wielkopolskie

Jak dlugo czeka sie na lost z sądu jeśli sprawa już się zakończyła?

Wyjaśnienie sytuacji

Mój tata wygral sparwe o zasiedzenie ale nie był na ostatniej rozprawie i cały czas czeka na list żeby mieć potwierdzenie wygranej.I po tym musi odczekać 2 tyg lub 3 żeby wyrok się uprawomocnił.Niestety sprawa zakończona 14 grudnia a my nadal nie otrzymaliśmy nic z sadu.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Robert Różycki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Lut 2024 21:56

Dzień dobry, należy złożyć wniosek o odpis rzeczenia sądowego. Należy również potwierdzić (np. w Biurze Obsługi Interesantów), że wyrok jest prawomocny, tzn. czy druga strona nie złożyła apelacji. Pozdrawiam,
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)