2019.05.15 godz. 21:02 Szczecin, Zachodniopomorskie

Jak gmina ma naliczyć odszkodowanie za bezumowne korzystanie z lokalu w przypadku wyroku z prawem do lokalu socjalnego

Wyjaśnienie sytuacji

Sąsiad ma wyrok o eksmisję z prawem do lokalu socjalnego z 2010 roku. Mieszkanie jest gminne. czy gmina musi mu naliczyć odszkodowanie od 21 kwietnia 2019 r. w wysokości czynszu socjalnego >

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Maj 2019 08:25

a ile sąsiad powinien płacić za lokal czynszu, który zajmuje? To odszkodowanie w takiej samej wysokości powinien płacić.

Zmodyfikowano dnia: 16 Maj 2019 08:27