2022.12.02 godz. 11:38 Kraków, Małopolskie

Jak odzyskać pieniadze za naprawę samochodu od sprzedawcy komisowego?

Wyjaśnienie sytuacji

Samochód został zakupiony na komisie, po 2 tygodniach jazdy rozpadł się silnik, który wymaga kompletnego remontu. Sprzedający zobowiązał się do zwrotu kosztów za części a za mechanika mamy zapłacić z własnej kieszeni. Podpisał nam stosowne oświadczenie, że zwróci koszty za czesci, jednak nie chce wywiazywac sie z tego i nie przesyola pieniedzy. Z dnia na dzień przeciąga problem.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2022 17:36

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią w celu sporządzenia stosownego wezwania do wywiązania się ze złożonego oświadczenia. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl